sobota, 28 lutego 2015

Sobota_28_luty 2015

Czasem bywa i tak, że wiele rzeczy dzieje się z przyczyn niezależnych od nas. Tak jest teraz w moim przypadku - jako, że nie przepadam za wylewaniem swoich osobistych żali i problemów na forum publicznym pozostanę przy stwierdzeniu, że "jest ok, ale bez szału". Co więcej napiszę przy innej okazji.
Na jakiś czas z fotografii muszę zrezygnować. Niestety. Wrócę gdy tylko będę na siłach i znajdę więcej czasu. Teraz są pilniejsze sprawy do ogarnięcia i to im muszę poświecić cały swój czas i energię.
Żeby nie było zupełnie "bez-zdjęciowo" poniżej trzy ujęcia Głogoczowa w zimowej szacie. Na fotografiach zabytkowy Lamus: dawny spichlerz przy dworze Konopków. Szykowałam się na niego już dawno. Jak na złość zlokalizowany jest w takim miejscu, że z jednej strony zakopianka, z drugiej gigantyczny bilboard, a do tego wszystkiego w dolince, w której ciężko o dobre światło. Na szczęście śnieg dopisał i niedzielny spacer sprzed paru tygodni można zaliczyć do udanych. Trzecie zdjęcie to mokradła które o tej porze roku prezentują się nadzwyczaj malowniczo, tak malowniczo, że aż by się szeroki kąt przydał.


3 komentarze:

 1. mam wrażenie, że tkwię ostatnio w podobnym punkcie
  świetne miejsce na spacer

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że tak Ci odpowiem: http://chatolandia.pl/wp-content/uploads/2015/03/przyjaciele.png
   Hmmm ciekawe miejsce na spacer... nie koniecznie - aczkolwiek może je mijałaś samochodem: dosłownie rzut kamieniem od "zakopianki" jadąc w góry. O tu: https://www.google.pl/maps/@49.903507,19.870809,3a,75y,262.15h,90.24t/data=!3m4!1e1!3m2!1sCu4ba89p2PSA8nFwVUy9GA!2e0

   Usuń
 2. Jak tam pięknie! Krajobraz i chatka niczym z malowniczej pocztówki, sceneria idealna do fotografowania, albo... romantycznego spaceru. A najlepiej i na jedno, i na drugie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń