czwartek, 1 stycznia 2015

Czwartek_1_stycznia 2015

Witam już w nowym roku, z nową datą:) Na fan-page na facebooku pojawiło się to foto-podsumowanie 2014 roku już wczoraj, z bardzo skromnym komentarzem. Tu na blogu mogę pozwolić sobie na więcej:)

Odnośnie zdjęć krajobrazowych - zadowolona jestem:) Ciężko mi było wybrać tylko 12 zdjęć do podsumowania co chyba dobrze świadczy o mijającym roku. Udało się uchwycić parę fajnych widoków podczas tegorocznych, nieczęstych (niestety) wycieczek motocyklowych i w góry. Wiosną nieco więcej niż w pozostałych porach roku włóczyłam się na rowerze po okolicy. Dzięki temu zebrała się całkiem spora kolekcja zdjęć z mojej miejscowości, z czego najbardziej jestem zadowolona:) Duża część nie była jeszcze publikowana ale wykorzystam je przy innej okazji.

Co do zdjęć portretowych to również wybranie 12 zdjęć okazało się niemożliwe i zdecydowałam się umieścić ich więcej:) Chciałam podziękować za współpracę wszystkim tym, których miałam okazję spotkać przed moim obiektywem w mijającym roku. Był to owocny dla mnie czas, w którym miałam możliwość szlifować swoje umiejętności. Dziękuję za to zaufanie i mam nadzieję, że udało mi spełnić  Wasze oczekiwania. 

Jeśli chodzi o sprzęt to może nie zaszalałam aż tak strasznie:) Zaopatrzyłam się w lampy studyjne i teraz jestem posiadaczką własnego studia fotograficznego, co niezmiernie cieszy. Dodatkowo lampa błyskowa i parę filtrów do zabawy. Żeby nie wszystko było na plus to pogubiłam sporo dekli od obiektywów podczas rowerowych plenerów:) To mała strata, w porównaniu do tego, co mogłam uszkodzić mając na szyi aparat podczas przewrotki na motocyklu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

W tym roku startowałam też w sześciu konkursach. W pięciu udało się wywalczyć następujące miejsca:
- III miejsce / konkurs "Góry - moje miejsce na ziemi" / wrzesień 2014
- wyróżnienie w konkursie HELION|KONKURS|ASTEROIDA /wrzesień 2014
- II miejsce / konkurs "7 fotografii z wakacji" organizowanym przez portal "bywajtu.pl" / październik 2014
- I miejsce / konkurs "Pocztówka z Głogoczowa" z okazji 760-lecia Głogoczowa w kategorii "Cztery pory roku w Głogoczowie" / listopad 2014
- II miejsce / konkurs "Piękno Głogoczowa" w kategorii "Zabytki" / grudzień 2014

No i cóż... pasuje ten mój wywód jakoś zakończyć. W przyszłym roku szykują się u mnie spore zmiany w życiu osobistym. Na fotografię może nieco braknąć czasu ale to może przy innej okazji. Dlatego życzę Wam i sobie właśnie tego "czasu" dla siebie na spełnianie marzeń i robienie tego, co kochacie!

Poniżej wybrane przeze mnie zdjęcia z 2014 roku. Znajdziecie je również w większej rozdzielczości w archiwalnych postach na blogu lub fan-page'u na facebooku:)


3 komentarze:

 1. Witam

  Od czasu do czasu zaglądam tu i gratuluję Pani udanego roku, świetnych fotografii oraz osiągnięć. Życzę opanowania nowej zdolności, a mianowicie, łączenia tego co konieczne z tym co przyjemne. Żeby realizować się w pełni, spełniać marzenia, być szczęśliwym i kochać życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Ufff do opanowania tej sztuki jeszcze trochę mi brakuje ale się staram. Dziękuję serdecznie za życzenia oraz właśnie za to zaglądanie:) bez tego nie byłoby sensu prowadzić tej strony. Pozdrawiam i zapraszam!

   Usuń
 2. no jeszcze nie obcięłam:)

  serdecznie gratuluję zwycięstw i życzę wielu kolejnych

  OdpowiedzUsuń