sobota, 14 czerwca 2014

Sobota_14_czerwca 2014

Poniżej głogoczowskie i radziszowskie widoki z różnych rowerowych wycieczek. Dalej plątam się po okolicznych dróżkach na rowerze i z aparatem przewieszonym przez ramię. Pogoda ostatnio wybitnie dopisuje co koniecznie trzeba wykorzystać. Miłego weekendu!


8 komentarzy:

 1. podoba mi się czystość i energia kolorów pierwszego zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. To z makami świetnie, taki typowy wczesnoletni/późnowiosenny klimat. Fajnie się masz - ja nie mam czasu nawet, żeby porobić zdjęć w swoich okolicach :( Ale po sesji może też jeszcze coś będzie kwitło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz... ja teoretycznie też powinnam robić coś innego. Alllleeee przecież nie można całego dnia przed monitorem spędzić:)

   Usuń
 3. fotografie z kłosami zbóż kapitalne w bardzo lubianym przeze mnie klimacie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tej serii pojawi się do żniw jeszcze sporo zdjęć. Teraz jak już wiem gdzie się znajdują chętnie pojawiam się tam częściej. Tylko czekać aż łany zżółkną;)

   Usuń
  2. Od kilku lat przemierzam drogę do pewnej malowniczej okolicy, mijałem pola należące do ,,spółki rolnej,, za każdym razem zachwycając się hektarami kwitnącego na złocisto rzepaku, i jak już się mi dostało wybrać się w te strony ze szkłem a było to w tym roku, to okazało się że zamiast rzepaku zostało zasiane jakieś tam zboże, mega rozczarowany pstryknąłem kilka fleszy i do domu:)

   Usuń
 4. jakiś czas temu trafiłem na ten profil, przeglądam go jakiś czas i mogę powiedzieć jedno, gratuluję rozwoju, niesamowicie rozwinął się warsztat, oko i czytanie świata, naprawdę bardzo duży plus, oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej jak mi miło:) Przeczytanie, że komuś się podoba to, co robię do tego stopnia, że zagląda tu częściej skutkuje uśmiechem od ucha do ucha przyklejonym na cały dzień. Dziękuję!

   Usuń